• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Телеканал "Україна 24" готує спецефір "Гроші на життя" з Олексієм Сухановим

Ведучий спецефіру Олексій Суханов з’ясує відповідь на питання, яке турбує більшість українців: як отримати від держави обіцяну матеріальну допомогу в період карантину

Телеканал "Україна 24" готує спецефір "Гроші на життя" з Олексієм Сухановим
Телеканал "Україна 24" готує спецефір "Гроші на життя" з Олексієм Сухановим
Реклама на dsnews.ua

10 грудня о 19:00 год телеканал "Україна 24" покаже спецефір "Гроші на життя". Ефір проведе відомий актор, журналіст, теле- та радіоведучий Олексій Суханов.

"Пандемія масово паралізувала не лише економіку, культуру, міжнародне транспортне сполучення, а й залишила без роботи чимало людей. Світ вимушено адаптується до нових реалій. Однак теоретичних постанов на державному рівні мало. Людям потрібні конкретні відповіді на питання і чітка послідовність дій. На що вижити, коли втратив роботу через коронавірус? Чи дійсно офіційне працевлаштування захищає права у кризових ситуаціях? На ці та інші нагальні питання Олексій Суханов отримає відповіді у прямому ефірі у запрошених державних діячів", – розповів головний редактор "Новинної Групи Україна" Юрій Сугак.

Разом із експертами ведучий обговорить, наскільки готова держава матеріально підтримувати громадян, які втратили роботу через пандемію.

"У прямому ефірі безпосередньо в керманичів держави з’ясую, як отримати обіцяні виплати у розмірі 8000 грн та які документи для цього потрібні. Чи не планує влада звільнити від комунальних платежів осіб, які втратили роботу в умовах пандемії? Окрім цього, проведемо експеримент і покажемо можновладцям реальність без прикрас: чи легко вижити на 8000 грн і що можна купити на ці кошти", – поділився Олексій Суханов.

    Реклама на dsnews.ua