• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Тепер це проблема Росії. Україна у ПАРЄ розповіла світу про донецький концтабір "Ізоляція"

Вперше за роки війни українська делегація у Парламентській асамблеї Ради Європи офіційно винесла на обговорення країн-учасниць у Страсбурзі тему таємної тюрми "Ізоляція" в Донецьку

Концтабір "ДНР" у Донецьку "Ізоляція"
Концтабір "ДНР" у Донецьку "Ізоляція"
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив колишній вʼязень "Ізоляції" Станіслав Асєєв, інформує "ДС".

"Цивілізований світ нарешті дізнався про те, що робить Росія з людьми в цьому місці, і чим насправді є те, що вона зве "ЛДНР", — написав колишній бранець окупантів у себе в Facebook.

Концтабір "ДНР" у Донецьку "Ізоляція"
Концтабір "ДНР" у Донецьку "Ізоляція"

За словами Асєєва, "це тільки початок". "Звичайно, не має бути ілюзій, що Путін та його найближче оточення буквально сьогодні дізнаються про існування концтабору (як казав мені один росіянин ще в підвалі "контори": "А ты думаешь, Владимир Владимирович лично знает, что мы здесь сидим?". Ні, навряд знає, що таке "Ізоляція" — з його любовʼю до італійських меблів для нього це навіть не ніхто, а ніщо. Так само як нічим були для адміністрації ми, колишні вʼязні. Але важливо те, що росіянам дали чіткий сигнал на міжнародному рівні, що проблема існує, і проблема ця — тепер їхня", — додав Асєєв.

Зауважимо, що з відповідною заявою під час виступу в ПАРЄ виступила голова української делегації Марія Мезенцева.

Нагадаємо, 27 січня у мережу потрапили фото тюрми-катівні "Ізоляція" в окупованому Донецьку. Зокрема, опубліковано загальне фото території "Ізоляції", камери увʼязнених – перший поверх з ґратами і прогулянковий дворик, обнесений "колючкою". Також було опубліковано фото військової важкої техніки і автомобілів, які зберігаються на території концтабору "ДНР".

    Реклама на dsnews.ua