• USD 28.5
  • EUR 34
  • GBP 38
Спецпроєкти

Тепер не тільки в Китаї: Apple планує розширити географію виробництва iPhone

Реклама на dsnews.ua

Американський технологічний гігант Apple має намір перенести виробництво нових iPhone з Китаю

Про це йдеться в повідомленні видання Gadgets 360, передає "ДС".

Інформація про виробничі лінії, на яких будуть збиратися смартфони нового покоління, з'явилася в звіті бразильського регулятора Anatel. З нього випливає, що Apple має намір розосередити виробництво на заводах в трьох країнах — Китаї, Бразилії та Індії.

Фахівці вважають, що таким чином американська компанія знайшла спосіб здешевити продукт і наблизити точки виробництва комплектуючих до основних ринків збуту.

Виробництвом iPhone, як і раніше, буде займатися компанія Foxconn. Apple буде збирати на заводах Бразилії і Індії як мінімум одну модель серії — iPhone 12 Pro. Також видання посилається на ранній звіт English daily Business Standard, в якому говорилося, що до 2021 року iPhone 12 вироблятимуть на заводі Wistron в Індії.

Відзначимо, що влітку Apple вже почала випускати в Індії смартфони iPhone 11. Раніше компанія перенесла в регіон виробництво iPhone 6s, 7, Xr і оригінального iPhone SE.

Нагадаємо, на офіційному сайті Apple 21 вересня з'явилася вакансія аналітика анотацій для команди голосового помічника Siri з позначкою "україномовний". Серед головних вимог — бездоганне знання української та англійської мов.

    Реклама на dsnews.ua