• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Терористи "ЛДНР" готуються до активізації бойових дій, — правозахисники

Контрольовані Росією терористи "ЛДНР" готуються до активізації бойових дій на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Про це «Східній правозахисній групі» повідомили джерела на непідконтрольній Україні частині Донбасу, передає "ДС".

За даними організації, в останні два тижні на непідконтрольні території через контрольні пункти «Довжанський» і «Малинівка» у вечірній і нічний час завозиться дизельне паливо. Крім того, через КПП «Ізварине» з РФ в ОРДЛО заходять колони з військовою технікою.

Крім того, за даними правозахисників, почали повномасштабну роботу полігони, місцеві жителі повідомляють, що на полігонах чутно вибухи й постріли. Заняття з бойової підготовки з новобранцями відбуваються щодня.

У «Союзі добровольців Донбасу» проводять вербування добровольців із Росії для участі в бойових діях на території України, наголошують правозахисники. За їхніми словами, подібні повідомлення розіслано всіма відділеннями організації.

Впродовж лютого 2021 року зі командирами підрозділів «народної міліції ЛНР» проведено заняття з координації дій із іншими підрозділами в умовах бойових дій, додали в СПГ.

Крім цього, стало організації відомо, що по маршруту Алчевськ — Стаханов — Первомайськ були доставлені лісоматеріали для зміцнення позицій на ділянці лінії фронту.

Нагадаємо, раніше "народна міліція ДНР" опублікувала повідомлення про «отримання дозволу на ведення попереджувального вогню для придушення вогневих точок противника». Глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук на це сказав, що Україна вважає заяву "ДНР" про ведення "попереджувального вогню" загрозою виходу російської сторони з режиму тиші на Донбасі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua