• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Тести і спека: професор пояснила зростання зараження коронавірусом

Реклама на dsnews.ua
Однією з причин зростання кількості підтверджених випадків коронавирусной інфекції в Україні є збільшення кількості проведених тестів

Про це заявила професор кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету ім. Богомольця Оксана Виговська в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"З одного боку, щодня збільшується кількість тестувань. З іншого боку, це пов'язано з тим, що йде зростання абсолютних чисел, стали більше хворіти. І зараз дуже цікава ситуація. Якщо на початку у нас співвідношення було 70% - це легкі безсимптомні хворі, то зараз йде збільшення госпіталізацій і пацієнтів з симптомами, тобто зростання клінічних проявів", - сказала вона.

Також лікар зазначила, що в зростанні захворюваності частково винна спека.

"Така ситуація, тому що літній період несе з собою певні ризики. Ми повинні розуміти, що цей тиждень, коли ми відзначали зростання, була висока температура, тобто спека, і ця спека є провокуючим фактором. Дуже багато людей погано переносять спеку, на тлі якої їх хронічна патологія активується. Тому йде звернення за медичною допомогою, так відповідно є клінічна симптоматика", - пояснила Виговська.

13 червня в Україні коронавірус підтвердили у 648 осіб, всього з початку пандемії підтвердили 31 154 випадку COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua