• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Тимощук зізнався, що його думки повʼязані з Санкт-Петербургом

Реклама на dsnews.ua

Колишній український футболіст, а нині тренер російського ФК "Зеніт" Анатолій Тимощук висловився про напружені відносини між Росією та Україною

Тимощук також поділився думками про критику на його адресу з боку українців, інформує "ДС".

"Є політичні висловлювання і відносини. Намагаюся це не коментувати. Будь-який мій коментар буде сприйматися неадекватно з боку багатьох людей. Вважаю, як би не відбувалося, повинен бути мир у всьому світі. Будь-яка війна – горе для кожної зі сторін конфлікту. Хочу, щоб ніколи не було горя ні в одній країні світу", — наводить його слова Depo.ua.

Тимощук стверджує, що він "досить стійкий до критики" і мало звертає уваги "на те, що пишеться в інтернеті".

"Те, що там бачиш і можеш відчути, зроблено, щоб роздути якусь ситуацію і сенсацію. І багато гравців говорять: "Все, що пишуть, – це неправда". Чутки, плітки – це маркетингові або рекламні ходи. У Санкт-Петербурзі перебуває моя сімʼя, з якою я щасливий. На цей час наш дім і наші думки повʼязані з Санкт-Петербургом. Чого б кому б не хотілося – скільки людей, стільки й думок", — сказав колишній гравець національної збірної України.

Довідка. Анатолій Тимощук захищав кольори "Зеніту" з 2007 по 2009 рік і з 2013 по 2015 рік. Протягом своєї карʼєри колишній півзахисник також виступав за "Волинь", донецький "Шахтар", "Баварію" і "Кайрат". У тренерський штаб "Зеніту" увійшов у 2017 році.

    Реклама на dsnews.ua