• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Тимошенко вперше після зараження COVID-19 прокоментувала свій стан

Реклама на dsnews.ua

Лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко вперше після зараження коронавірусом прокоментувала свій стан, повідомивши, що пережила кризовий стан

Про це політик написала сьогодні у себе в Facebook, інформує "ДС".

"Майже два тижні боротьби з важкою хворобою міняють відчуття реальності. Але про це поговоримо трохи згодом… Сьогодні, нарешті, кризовий стан вдалося пережити, і хоч до одужання ще далеко, тепер вже є можливість крок за кроком повертатися до нормального життя. Саме зараз, сьогодні, я хочу подякувати всім, хто мене лікував, хто молився за моє здоров‘я, хто в перші хвилини біди кинувся на допомогу, передаючи ліки, поради по лікуванню, рятівні пропозиції. Усе це було вчасно, потрібно і все це допомогло мені боротися з цією бідою", — йдеться у дописі Тимошенко.

Вона також подякувала за подарунки: спільні фото, іграшки, ведмедиків, ляльок, машинки.

"Іноді я думаю, що я багато чого в житті програла… Але зараз я зрозуміла, що це не так. Не так, тому що у мене є найцінніше, що може бути у щасливої людини — це ви, мої рідні, мої друзі, мої однодумці і мої опоненти, люди, які близькі мені по духу, з якими я знайома все життя, або з якими я не знайома зовсім, люди, які по-справжньому небайдужі мені і яким по-справжньому небайдужа моя доля. Заради цього відчуття єдності з вами варто було жити і боротися, бо ми своєю любов’ю робимо світ кращим. Дякую вам та міцно вас обіймаю. Все буде добре!" — додала вона.

Допис Юлії Тимошенко
Допис Юлії Тимошенко

Про зараження Юлії Тимошенко коронавірусом стало відомо 23 серпня. Деякі ЗМІ із посиланням на власні джерела повідомили про критичний стан політика, а також про підключення Тимошенко до апарату ШВЛ. В "Батьківщині" це заперечили, однак визнали, що стан їхнього лідера "стабільно важки".

    Реклама на dsnews.ua