• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Тимошенко закликала українців утриматися від "добровільних екзекуцій" на Водохреще

Реклама на dsnews.ua

Українці прожили цілий рік так, наче їх щоденно силоміць занурювали в ополонку проти власної волі, тому у свято Хрещення Господнє можна утриматися від добровільних екзекуцій

Про це у своєму Facebook написала народний депутат, лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко, інформує "ДС".

"Сьогодні два великих християнських свята – Богоявлення та Хрещення Господнє. Або, як кажуть у нас зазвичай, – Водохреще. Кажуть, що цього дня треба пірнати в ополонку, аби очистити тіло й душу, оновитися фізично й духовно… Однак ми прожили цілий рік так, наче нас щоденно силоміць занурювали в ополонку проти власної волі. Тому сьогодні, думаю, можна й утриматися від добровільних екзекуцій… До того ж не забуваймо, що на річці Йордан, де й прийняв хрещення Ісус Христос з рук Івана Хрестителя, таки трохи тепліше, ніж у січневій Україні", — зауважила Тимошенко.

На її думку, "головне – не в ополонці, не у ритуалах, а у нашій вірі, у нашій здатності до очищення, до добрих справ, гарних помислів, любові".

"Чистота йде не з ополонки, а з душі нашої людської. Сьогодні й справді за всіма ознаками світлий і великий день, славне й світле свято Водохреща. Навіть давні народні традиції вказують, що прикмети на сьогодні лише хороші…Ха й будемо ми щасливі на своїй Богом даній рідній і святій Землі", — додала Тимошенко.

Раніше повідомлялося, що 19 січня на водоймах по всій Україні чергуватимуть майже дві тисячі рятувальників та 375 одиниць техніки ДСНС.

    Реклама на dsnews.ua