• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Тітушко постане перед судом за двома статтями

Реклама на dsnews.ua

Кримінальну справу стосовно Вадима Тітушка, який став відомим після нападу на журналістів під час акцій протесту в Києві в 2013 році і його прізвище стало прозивним для визначення провокаторів, було передано до суду

Про це повідомив заступник директора департаменту комунікації МВС Ярослав Тракало, передає "ДС" з посиланням на "Українську правду".

"Досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях, відкритих за ч. 3 ст. 187 та за ч. 3 ст. 289 Кримінального кодексу України – завершено. Після фіналізації процесуальних дій, необхідних для завершення досудового розслідування, ці два провадження були об’єднані в одне і ще минулого місяця надіслані до суду. Тобто поліція свою роботу завершила, тепер слово за Фемідою", — сказав він.

За даними джерела в правоохоронних органах, запобіжний захід у вигляді домашнього арешту для Тітушка сплив 3 вересня. Справу передано на розгляд по суті в Броварському міському суді Київської області. Станом на 13 жовтня судове засідання ще не призначено.

Як повідомляла "ДС", в серпні Вадиму Тітушку обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Йому інкримінують вчинення злочинів, передбачених ч. 3 ст. 187 (розбій) та ч. 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу.

    Реклама на dsnews.ua