• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Ткаченко про концерт Полякової: ми даємо можливість заробити

Реклама на dsnews.ua

Міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко розкритикував організаторів концерту в Харкові і місцеву владу в зв'язку з недотриманням карантинних обмежень

Про це глава відомства написав в своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

"У міністерстві ми робимо все, аби надати таку можливість для виступів. Так, з карантинними обмеженнями, але щоб культура жила під час карантину. Складно – безумовно. Та це змога відповідальному бізнесу працювати, надаючи робочі місця та не жертвуючи при цьому здоров’ям глядачів", — зазначив він.

Ткаченко додав, що концерт Олі Полякової продемонстрував безвідповідальність не тільки влади і організаторів, а також і глядачів.

"Тисячі людей, масок – одиниці, про соціальну дистанцію взагалі промовчу. Безвідповідально, як зі сторони організаторів та місцевої влади, так і глядачів. При цьому кожен з них знає, до чого призвело святкування дня міста у Харкові. Кожного дня – нові антирекорди", — додав він.

Як писала "ДС", 3 жовтня в Харкові відбувся концерт за участю співачки Олі Полякової. Захід був присвячений Дню вчителя і формально проходив за підтримки міського голови Геннадія Кернеса. На заході були присутні як самі вчителі, так і члени їх сімей. Були серед них і діти. Дистанції глядачі не дотримувалися, лише частина з них була в масках. Міністр охорони здоровʼя Максим Степанов висловлювання обурення з приводу концерту Полякової.

Відомості про порушення карантину внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних хвороб і масових отруєнь) Кримінального кодексу України.

Оля Полякова, зі свого боку, заявила, що метрополітен в добу перевозить набагато більше людей, ніж прийшло на її концерт.

    Реклама на dsnews.ua