• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Ткаченко знову кличе українців до театрів і кіно

Реклама на dsnews.ua

Після скасування "карантину вихідного дня" міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко закликає українців на вихідні відвідати заклади культури та сфери креативних індустрій

Про це Александр Ткаченко написав у Facebook 2 грудня, передає "ДС".

"Про цю тему варто сказати окремо, великими літерами – КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ БІЛЬШЕ НЕ ДІЄ. Про що сьогодні було додаткового наголошено на засіданні уряду. А отже, рітейл, заклади культури та бізнес сфери креативних індустрій, керуючись обмеженнями помаранчевої зони, знову можуть працювати у найбільш прибутковий для них час та сезон", — зазначив міністр.

Він вказав, що вже з суботи (5 грудня) у вихідні можна знову відвідувати театри, музеї, оперу, філармонії та кінотеатри, а також спортзали, кафе та ресторани, торговельні центри — "і знайти собі там справу для дозвілля та ще багато потрібних речей, за якими усі ми встигли скучити".

"Зробіть паузу у доставках додому, відмовтесь від спокуси залишитися під теплою ковдрою, одягайте маски, беріть антисептики і вперед — назустріч цікавим вихідним. Сплануйте їх прямо зараз", — порадив Ткаченко.

Очільник МКІП додав, що заклади культури дотримуються карантинних обмежень, тому "відвідувати їх безпечно".

Як писала "ДС", 2 грудня премʼєр-міністр Денис Шмигаль оголосив, що режим "карантину вихідного дня" подовжувати не будуть.

Олександр Ткаченко раніше пропонував запланувати двотижневий локдаун і відмовитись на Різдво та Новий рік від масових заходів.

    Реклама на dsnews.ua