• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Торгівці прогнали силовиків, які хотіли заблокувати ринок у Миколаєві (ВІДЕО)

Вранці 4 квітня на ринок "Колос" в Миколаєві прибули представники влади та правоохоронці, які намагались зупинити роботу ринку через карантин. На ринку силовиків зустріли підприємці, які протестують проти обмежень роботи

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні НикВести і "300 миколаївців", передає "ДС".

Заступник голови ОДА Ігор Кузьмін та депутат міськради Миколаєва від "Слуги народу" Олександр Розумний вимагали від підприємців виконати умови карантину, які забороняють роботу непродовольчих ринків. Спілкуючись з торговцями, Кузьмін зазначив, що такі обмеження введені тимчасово, аби зупинити поширення COVID-19.

На що підприємці заперечили, що на ринку кількість людей є набагато меншою, ніж в супермаркетах, і незрозуміло, чому вони не можуть працювати в той час, як робота магазинів не заборонена. Також вони поскаржилися, що змушені оплачувати 100% за оренду торгових місць на ринку і перераховувати у повному обсязі податки в бюджет.

Працівники ринку кричали: "Ми вам не довіряємо!" і вимагали, щоб на місце приїхав мер Миколаєва Олександр Сєнкевич або губернатор області Віталій Кім.

Представник підприємців адвокат Андрій Толпекін сказав, що торгівці готові обговорювати формат подальшої взаємодії з чиновниками на круглому столі, але на присутність поліції на ринку будуть реагувати жорстко.

Після години спілкування на підвищених тонах чиновники і представники поліції змушені були покинути територію ринку, а торговці продовжили роботу.

Раніше повідомлялось, що Національній гвардії довелось заблокувати входи на ринок "Колос" у Миколаєві через порушення карантинних норм.

Нагадаємо, Миколаїв потрапив до "червоної" карантинної зони. Громадський транспорт у місті працюватиме протягом 5 годин на добу і лише в години пік.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua