• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

"Траурна процесія" в Києві: активісти до річниці резонансної справи Шеремета "ховають правосуддя" (ФОТО, ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Учасники акції рухаються від перехрестя вулиць Банкової та Інститутської до Офісу президента України, щоб "символічно поховати правосуддя і справедливість"

Про це йдеться в повідомленні Цензор.НЕТ, передає "ДС".

"Це річниця утримання Андрія Антоненка за ґратами, початку абсурдного переслідування Юлії Кузьменко, Яни Дугарь, річниця знищення прав і свобод людини в Україні політичної мотивації", — сказано в описі акції.

"За прямою вказівкою Офісу президента України проходять політичні репресії. Системно переслідуються люди з патріотичною позицією, активісти і волонтери, представники патріотичних і націоналістичних організацій.

Відповідальним за "роботу" правоохоронних органів є Олег Татаров, який особисто виступав проти Революції Гідності і захищав причетних до кривавої боротьби проти її учасників.

Правосуддя в Україні знищено. Відсутня надія на справедливість в будь-якій справі", — заявляють організатори, серед яких представники правозахисної ініціативи "Правотворець", ініціатив FreeRiff і FreeDrKuzmenko, Національного корпусу, Товариства Майбутнього, Руху опору капітуляції,"Демократичної сокири" та ін.

Біля будівлі ОП було багато поліції і учасників акції з труною не пустили.

    Реклама на dsnews.ua