Тренер збірної Англії з футболу подав у відставку

Велика частина тренерської кар'єри Ходжсона пройшла у Скандинавії

Головний тренер збірної Англії з футболу Рой Ходжсон заявив про своє рішення піти з посади після поразки від збірної Ісландії в 1/8 фіналу чемпіонату Європи. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на ВВС.

"Ми вилетіли з Євро, і тепер кому-то ще доведеться стежити за прогресом голодною і неймовірно талановитої групи гравців. [...] Ці чотири роки були фантастичним подорожжю, і я буду озиратися на них з гордістю", - підкреслив футбольний ветеран.

Нагадаємо, у понеділок ввечері, 27 червня, збірна Ісландії, яка вперше бере участь у чемпіонаті Європи з футболу обіграла англійців з рахунком 2:1 на стадіоні у Ніцці. В 1/4 фіналу ісландці зіграють з господарями турніру - збірною Франції.

На початку зустрічі події розвивалися стрімко: вже на четвертій хвилині лідер англійців Уейн Руні реалізував пенальті, призначений за порушення у штрафному майданчику проти Старріджа.

Вже через дві хвилини збірна Ісландії зрівняла рахунок - захисник Рагнар Сігурдссон зіграв на випередження і пробив точно в нижній кут.

На 18-й хвилині "вікінги" розвинули успіх - воротар англійців Джо Харт не зумів впоратися з ударом нападника Колбейнна Сігторссона.

Надалі матч проходив у гострій боротьбі. Збірна Англії багато атакувала, але ісландці суворо грали в обороні і відповідали гострими випадами.