• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Тренінг для правників "Процедура відновлення платоспроможності фізичних осіб"

В межах Проекту "Надання безоплатних консультацій з питань відновлення платоспроможності фізичних осіб" Асоціація правників України запрошує до участі в спеціальному тренінгу для юристів

Реклама на dsnews.ua

Впродовж трьох годин ви матимете змогу дізнатися про головні нюанси реструктуризації заборгованості фізосіб — в першу чергу за валютними кредитами, забезпеченими іпотекою нерухомого майна, в тому числі з застосуванням механізмів неплатоспроможності, визначених КУПБ. Крім того, один з його розробників, керівник Проєкту Юліан Хорунжий надасть універсальний алгоритм дій в ситуації неплатоспроможності фізособи та допоможе проаналізувати профільне законодавство.

Детальніше ознайомитися з програмою можна тут.

Тренер:

Юліан Хорунжий, член Правління Асоціації правників України, керівник Проекту "Надання безоплатних консультацій з питань відновлення платоспроможності фізичних осіб", партнер Ario Law Firm.

На всіх учасників очікує спеціальний подарунок — збірка універсальних правил і порад для правника в процедурі визнання неплатоспроможності фізичної особи.

Увага! Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням.

Ця діяльність здійснюється завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, наданого Проектом USAID "Трансформація фінансового сектору".

    Реклама на dsnews.ua