• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Гримчак підозрюється в лобіюванні певних рішень, - Лою

Реклама на dsnews.ua
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Лою відреагував на затримання свого колеги Юрія Гримчака

Він заявив, що у Гримчака немає помічників і що протиправні дії, інкриміновані йому, не стосуються його службових обов'язків, передає "ДС".

Тука звернув увагу також на те, що Гримчак підозрюється у лобіюванні рішень працівниками інших держустанов.

"Подавайте інформацію коректно! 1. У Юрія Гримчака немає "помічників". 2. І людина, якого називають "помічником", взагалі не є співробітником МинВОТ. 3. Юрій Гримчак підозрюється в лобіюванні певних рішень працівниками інших державних установ (суду і Мінкульт) і немає ніякого відношення до його службових обов'язків", - написав Лою на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, ввечері 14 серпня СБУ повідомила про затримання заступника міністра у справах тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака. За даними відомства, чиновник вимагав хабар в сумі $1,1 млн, а був затриманий при отриманні 480 тис. доларів.

Дружина заступника міністра Юлія Гримчак повідомила, що другим затриманим у цій справі є її рідний брат. Кримінальне провадження проти чоловіка вона вважає "політичним замовленням". Незабаром після затримання в будинку Юрія Гримчака співробітники НАБУ провели обшуки.

Генеральний прокурор Юрій Луценко, у якого Гримчак раніше був помічником, підтвердив затримання свого соратника.

    Реклама на dsnews.ua