• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Чернігівській області стартувала вакцинація від коронавірусу

У Чернігівській області почалася вакцинація від коронавірусної інфекції і першим, хто зробив щеплення, став завідувач відділенням інтенсивної терапії загального профілю Чернігівської обласної лікарні Ігор Кузин

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив начальник управління охорони здоровʼя Чернігівської обласної державної адміністрації Петро Гармаш, передає "ДС" з посиланням на pik.cn.ua.

"Вакцинація в нас на 100 відсотків добровільна та безкоштовна. З близько 1200 медиків, які були опитані та мають бути вакциновані в першу чергу, більше 600 надали згоду на щеплення та отримають вакцину", — сказав він.

Відзначається, що план вакцинації розроблений відповідно до графіку робочих змін лікарів, які працюють з хворими на COVID-19.

Як повідомляла "ДС", 24 лютого в Україні почалася вакцинація від коронавірусу. Першим вакцину отримав лікар-реаніматолог Черкаської обласної лікарні Євген Горенко.

23 лютого в Україну прибула перша партія з 500 тисяч вакцин. Вона вже направлена по регіонах і з сьогоднішнього дня стартує процес вакцинації.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua