• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

У Чернігові 80% продавців центрального ринку працюють без масок, — Степанов

Реклама на dsnews.ua

До 80% продавців на центральному ринку працюють без масок, в кращому випадку, маска одягнута на підборідді

Про це після відвідування ринку 11 вересня заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, передає "ДС" із посиланням на "Суспільне".

"Мабуть, 70-80% всіх продавців були, в кращому випадку, маска одягнута тут, на підборідді, у решти вона просто була відсутня. Дуже мала кількість людей, яка в масках", — сказав він.

Також Степанов додав, що у нього є певні питання до місцевої влади, адже, на його думку, на центральному ринку міста можливо організувати дотримання цих правил, які не є дуже важкими.

"Все це можливо зробити і просто через комунальні навіть служби просто нагадувати, слідкувати. Це ж не питання штрафів, а просто щоб дотримувалися цієї дистанції. Тому що велика кількість людей, які відвідують ринок і такі місця як ринки", — пояснив міністр.

У свою чергу, заступник міського голови Чернігова Андрій Черненко заявив, що ніяких скарг чи звернень щодо недотримання протиепідемічних норм на центральному ринку сьогодні вони не отримували. 

Також він додав, якщо чергова перевірка виявить порушення, то ринок можуть навіть закрити.

"Коли відкривається ринок, вони (працівники Держпродспоживслужби — ред.) подивилися, перевірили – все добре. Поїхали і дійсно, я так розумію, мабуть, зняли (люди — ред.) маски і таке інше. Зараз Муніципальна варта з поліцією, з Держпродспоживслужбою поїдуть, подивляться. Якщо дійсно це має місце, що взагалі немає масок, захисних рукавичок, захисних екранів, будуть усувати це, аж до закриття цього ринку. Комісійно, якщо вони не будуть розуміти, це рішення одного засідання і ми закриваємо ринок", — повідомив заступник міського голови.

    Реклама на dsnews.ua