• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Генштабі розказали, куди цьогоріч відправлятимуть служити призовників

Під час чергового звільнення у квітні-липні 2021 в Україні планують звільнити з військової служби в запас близько 6,4 тисяч строковиків, на зміну яким мають прийти нові 

Призовники
Призовники
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив т.в.о начальника управління організації комплектування рядовим та сержантським складом Головного управління персоналу ГШ ЗСУ полковник Володимир Єременко, передає "ДС" з посиланням на видання Міноборони АрміяInform.

Він зауважив, що цьогоріч строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу відбудуться у квітні-червні та у жовтні-грудні.

"Навесні планують призвати на строкову військову службу понад 14 тисяч юнаків, з них для ЗСУ – 6500, НГУ (Нацгвардії, — ред.) – 4646, ДПСУ (Прикордонної служби, — ред.) – 2500, ДССТУ (Державної спеціальної служби транспорту, — ред.) – 6002", — уточнив Єременко.

Водночас він підкреслив, що строковики служитимуть у всіх військових частинах, їх не залучатимуть до виконання завдань у районі проведення ООС. Вони виконуватимуть допоміжні функції у пунктах постійної дислокації, нестимуть службу для забезпечення життєдіяльності військової частини.

Як зазначається, обсяги видатків, передбачених для проведення призову на строкову військову службу (на одного призовника) – 5 244 грн, з яких 4 540 – для виплати грошової допомоги громадянам України, яких призивають на строкову військову службу.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення в запас і строки проведення чергових призовів на строкову військову службу в 2021 році.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua