• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

У Харкові "інфекційка" переповнена хворими на коронавірус

Реклама на dsnews.ua

Харківська обласна інфекційна лікарня заповнена хворими на коронавірусну інфекцію

Про це повідомив в. о. директора Департаменту охорони здоровʼя Харківської облдержадміністрації Геннадій Бондарчук, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу ХОДА.

«На сьогодні в обласній інфекційній лікарні перебувають 240 пацієнтів. У реанімації, розрахованій на 12 осіб, сьогодні знаходяться 10 пацієнтів, один з них — на інвазійній підтримці, інші – у кисневій масці», — уточнив Геннадій Бондарчук.

Враховуючи таку завантаженість установи, хворих буде приймати дитяча лікарня, яка знаходиться поруч.

«На території дитячої лікарні підготовлений окремий корпус, в якому є 50 боксованих палат, де можуть бути розміщені 150 пацієнтів. Туди завезено протягом останнього тижня 100 точок доступу кисню. Тобто, там можуть перебувати 100 пацієнтів, які потребують кисневої підтримки», — повідомив керівник Департаменту охорони здоровʼя.

Також він зазначив, що зараз розглядається проект по створенню другого реанімаційного відділення у дорослій інфекційної лікарні. Воно розраховане на 20 ліжок.

Чиновник також додав, що більшість хворих коронавірусом лікуються вдома на самоізоляції.

Як повідомляла "ДС", у Харківській обладміністрації стверджують, що підстав говорити про різке збільшення кількості хворих COVID-19 в регіоні поки що немає.

    Реклама на dsnews.ua