• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Харкові реанімації на межі COVID-колапсу, обмаль ліжок з киснем — лікар

У лікарнях Харкова реанімаційні відділення лікарень переповнені хворими на коронавірус, а ліжко-місця з підключенням до кисню закінчуються

Реклама на dsnews.ua

Про це написав у своєму Facebook анестезіолог і консультант Харківської обласної інфекційної лікарні Володимир Корсунов, передає "ДС".

"Лікарні завантажені вщент, кисневих місць майже не лишилося, реанімації повні по вуха і хворі на неінвазійній вентиляції знову лежать, де є бодай хоч поточний кисень. Будь-який профільний департамент, депутати, які відмовилися фінансувати ранню діагностику онкологічних захворювань, віце-губернатори та губернатори", — написав лікар.

Він додав, що зросла кількість важко хворих на коронавірус молодих людей.

"На сьогодні в реанімації ОКІЛ троє пацієнтів віком від 31 до 39 років, у ОДІКЛ - на інвазійній ШВЛ дитина 11 років та на неінвазійній - 17 років", — повідомив медик.

Корсунов зазначив, що нова хвиля COVID-19 може бути значно потужніше за попередні, адже кампанія по вакцинації від коронавірусу провалена.

"Замість вакцинації найбільш вразливих мешканців, щеплять всіх без розбору, навіть тих, хто має антитіла. Тож уперед до нової медичної катастрофи", — написав Корсунов.

Нагадаємо, в Україні підтверджено 1 460 756 випадків зараження коронавірусом, 28 303 з яких — летальні. За останню добу, 13 березня, коронавірус виявили у 9012 чоловік, від ускладнень захворювання померли 145 осіб.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua