• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Кабміні сказали, як будуть працювати КПВВ на Донбасі під час локдауну

Реклама на dsnews.ua

У період посилення карантинних заходів в січні 2021 року контрольно-пропускні пункти в'їзду/виїзду на Донбасі будуть працювати в звичайному режимі

Про це йдеться в повідомленні Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передає "ДС".

"Незважаючи на посилені карантинні обмеження з 8 по 24 січня, усі контрольно-пропускні пункти в‘їзду-виїзду продовжать працювати у штатному режимі", — йдеться в повідомленні.

«Ми засуджуємо блокування роботи КПВВ з боку РФ як на адмінмежі з Кримом, так і на Донеччині та Луганщині. Ми розуміємо, що люди і так знаходяться в заручниках окупаційних режимів. При цьому, аби потрапити на підконтрольну територію люди проходять усі кола пекла, адже окупаційні режими майже не пропускають людей, а якщо і пропускають, то вимагають стоси якихось папірців. Ситуація дуже складна, але ми зі свого боку зобов‘язані просто зробити усе, що від нас залежить, аби максимально забезпечити дотримання прав людей на отримання гідної медичної та соціальної допомоги на підконтрольній території, права бути з родиною та інші", — зазначив віце-премʼєр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Як повідомляла "ДС", Кабінет міністрів оголосив про посилення карантину в період з 8 по 24 січня 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua