• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У "київських" потягах знову продаватимуть квитки на всі місця

Реклама на dsnews.ua

З 16 липня у поїздах далекого сполучення, що прямують з Києва та зворотно, квитки можна купити на 100% місць

Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Укрзалізниці", передає "ДС".

"Укрзалізниця" нагадує, що МОЗ дозволило перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення в межах кількості місць, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу.

Тож відсьогодні у поїздах далекого сполучення, що прямують з Києва та зворотно, квитки можна купити на 100% місць. Це також стосується і транзитних поїздів через столицю України.

У разі здійснення перевезення до регіону, в якому не послабляють протиепідемічні заходи, дозволяється перевезення в межах 50% кількості місць.

Раніше реалізація квитків в обсязі 100% була розпочата на такі поїзди: №7/8 Харків — Одеса — з 2 червня, №81/82 Харків — Новоолексіївка та №53/54 Дніпро — Одеса — з 17 червня, №91/92 Одеса — Костянтинівка — з 29 червня.

Загалом вже відновлено курсування 65 поїздів —більше половини від докарантинної кількості.

Усі пасажирські поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

"Для посадки в поїзд пасажири обов`язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах", — наголошують в «Укрзалізниці».

Як повідомляла "ДС", "Укрзалізниця" відновлює курсування 34 приміських і 3 регіональних поїздів.

    Реклама на dsnews.ua