• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У київському Палаці спорту починаємо розгортати COVID-19-шпиталь, — Ляшко

Реклама на dsnews.ua

Міністерство охорони здоровʼя України розпочинає розгортання мобільного шпиталю у столичному Палаці спорту

Про це повідомив заступник міністра охорони здоровʼя, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає "ДС" з посиланням на газету "Сегодня".

"Уже є попередні кошториси, які доопрацьовують. Ми зібрали потреби щодо обладнання, дали завдання ДП "Медичні закупівлі", щоб там проаналізували ціни, і запускаємо постанову, якою виділимо на це кошти, й починаємо розгортати шпиталь у Палаці спорту", — сказав він.

Також Ляшко розповів про вимоги до таких шпиталів.

"Це шпиталі, які мають бути розгорнуті в пристосованих приміщеннях, які мають опалення, вентиляцію, санітарно-технічні умови. Тобто це великі площі, на яких додатково розміщуються ліжка таким чином, щоб була велика блокова система, де можна буде підвести кисень до ліжко-місць, забезпечити реанімаційні відділення, кімнати для медичного персоналу", — зазначив він.

За словами санлікаря, вже визначено, яка кількість обладнання потрібна для мобільного шпиталю. Водночас, Ляшко наголосив, що проблема полягає не стільки у забезпеченні облнаданням, скільки в забезпеченні медичними кадрами.

Як писала "ДС", за словами Ляшка, для обладнання ліжок в разі розгортання мобільного коронавірусного шпиталя в Палаці спорту в Києві необхідно 25 млн грн.

Раніше повідомлялося, що у Києві при найгіршому сценарії поширення коронавірусу ліжка для хворих можуть розгорнути в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) і Національному експоцентрі України (ВДНГ).

    Реклама на dsnews.ua