• USD 26.7
  • EUR 31.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

У Києві діятимуть бригади по контролю за дотриманням карантинних норм

В Києві з наступного тижня буде відновлена робота мобільних груп контролю за дотриманням протиепідемічного режиму через поширення коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби столиці Олег Рубан, інформує "ДС".

Насамперед ці бригади будуть моніторити навчальні заклади.

За словами Рубана, розʼяснювальні роботи з приводу епідемії не приносять відчутного результату, "тому доведеться посилювати контроль".

"Сьогодні запропоновані різні форми навчання. Люди справді вже забули, що таке хвороба. Ми в Києві фіксуємо незначне збільшення захворюваності. Але у двох регіонах України зафіксовано можливий перехід у "жовту" зону, яка буде в майбутньому і в Києві. Тому необхідно підвищити відповідальність і адміністрацій, і батьків дітей. Як показує практика, розʼяснювальні роботи дуже слабо проходять, тому з наступного тижня за дорученням очільника Києва поновлюється робота мобільних груп з контролю за протиепідемічним режимом. І в першу чергу це будуть школи і виші", – сказав Рубан в ефірі телеканалу "Україна 24"

Нагадаємо, станом на ранок 2 вересня в Україні зафіксовано 2477 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 405 випадків більше, ніж напередодні вранці. Жертвами інфекції стали 44 особи.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua