• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Києві глава відділення банку привласнила $60 тисяч: оголошено міжнародний розшук

Реклама на dsnews.ua

У Києві керівниця відділення банку за підробленими документами протягом десяти років переводила у готівку гроші, внаслідок чого привласнила понад 60 тисяч доларів США клієнта

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства внутрішніх справ України, передає "ДС".

Як повідомляється, із заявою до поліції про зникнення грошей з банківського депозиту звернувся потерпілий, місцевий мешканець. Він працює за кордоном, а у 2010 році у банку відкрив депозитний рахунок, який регулярно поповнював. 

"За роки співпраці з фінансовою установою чоловік став vip-клієнтом, а відтак між ним та керівницею відділення склалися довірливі відносини. Жінка, на прохання чоловіка, навіть виконувала деякі банківські операції", — йдеться у повідомленні.

У подальшому керівниця настільки увійшла в довіру клієнта та касирів банку, що почала підробляти заяви від імені чоловіка на видачу готівки в касі. У результаті протягом 10 років банківська працівниця провела 36 незаконних операцій із депозитом чоловіка та зняла з його рахунку понад 60 000 доларів США.

Слідчі відкрили справу за статтями "шахрайство" та "підроблення документів", а також повідомили жінці про підозру та оголосили її у міжнародний розшук. Їй загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

    Реклама на dsnews.ua