• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Києві на Софійській площі почали встановлювати головну ялинку країни

На Софійській площі у Києві змонтували каркас головної ялинки країни, а ділянку довкола неї огородили невеликим парканом

У Києві на Софійській площі почали встановлювати головну ялинку країни
У Києві на Софійській площі почали встановлювати головну ялинку країни
Реклама на dsnews.ua

Організатор новорічних святкувань та інших мистецьких заходів у Києві — компанія FolkUkraine – повідомив, що ялинка буде штучною і обійдеться у 5-7 млн гривень. Кошти на неї отримані від спонсорів та рекламодавців, повідомляє "ДС" з посиланням на Укрінформ.

Тематика для головної ялинки країни цього року — "Казковий ліс" зі своїми персонажами та тематичним декором (лісові звірі та плоди – шишки, горішки, бурульки, сніжинки та гірлянди). На ялинці буде близько 1 500 іграшок та 10 кілометрів гірлянд, запланована висота – 31 метр.

Загалом цього року у киян будуть одразу три новорічні ялинки. Головна ялинка країни – на Софійській площі, головна ялинка Києва біля Арки дружби народів та ялинка на Контрактовій площі. Організатори готують спеціальний маршрут із новорічними локаціями, який обʼєднує всі три головних ялинки.

Організатори зазначають, що у випадку запровадження урядом жорсткішого карантину всі події, такі як засвічення ялинки, репортажі з прикрашених локацій, транслюватимуться онлайн. Також повідомили, що можливе огородження території, щоб до ялинки підходила обмежена кількість людей.

Як повідомляла "ДС", 30 листопада під Офісом президента України на вул. Банкова, 11, почали монтувати льодяну ковзанку.

    Реклама на dsnews.ua