• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Києві на технічному поверсі будинку, який привласнили невідомі, вбили людину, - ЗМІ (Відео)

Реклама на dsnews.ua

У будинку в Солом'янському районі Києва сталося вбивство. Як розповіли правоохоронці, причиною став конфлікт в самому будинку

У будинку Соломʼянського района Києва сталося вбивство. Як розповіли правоохоронці, причиною став конфлікт у самому будинку.

У Києві на проспекті Лобановського, 4б, що у Соломʼянському районі, сталося вбивство. Як повідомляє Kyiv Live, мешканці будинку, у якому відбувся злочин, роками борються із "загарбниками" верхніх поверхів. Саме в одній з "захоплених" квартир сталося вбивство.

Як розповів один з мешканців будинку, на даному технічному поверсі не може бути житлових приміщень. Але деякий час назад там облаштувалася юридична фірма, представники якої пояснили, що там розмістять центр реабілітації або будуть звичайні квартири. Фірма поставила своїх охоронців біля квартир, які тут незаконно збудовані, розповів мешканець будинку.

Чоловік розповів, що мешканці неодноразово зверталися до поліції щодо конфліктних ситуацій, які вже відбувалися на цій території. Щодо вбивства, чоловік розповів, що воно сталося через конфлікт. Правоохоронці відмовилися коментувати злочин, але відомо, що підозрюваного у скоєному злочині затримано.

    Реклама на dsnews.ua