• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Києві переглянуть графік роботи метро: що зміниться

У Київському метро переглянуть графік руху поїздів у бік збільшення інтервалу через істотне зниження пасажиропотоку, викликане локдауном в столиці

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила заступник начальника КП «Київський метрополітен» Наталя Макогон, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

«У нас інтервал у пікову годину зараз 1 хв 30 с. Ми будемо робити не менше 2 хв. Тому що пасажиропотік, якщо ми беремо по понеділку, то в 10 разів менший, ніж ми возили раніше. І навіть 200 тисяч по вчорашньому дню – це теж невеликий пасажиропотік. Ми зараз будемо шукати оптимальні варіанти, щоб було дотримання карантинних заходів і водночас оптимізація ресурсу», — сказала Макогон.

Вона нагадала, що в 2020 році київська влада підтримала підприємство і компенсувала збитки за період, коли метро не працювало через локдаун.

«І зараз знову ж таки ми будемо готувати розрахунки. Але є розуміння, що потрібно зробити максимально ефективну модель в даній ситуації», — зазначила заступник начальника метрополітену.

На питання, коли саме можуть змінити графіки руху, Макогон відповіла: «Ми вже подивились понеділок-вівторок… Думаю, завтра вже будемо перелаштовувати графіки».

Вона запевнила, що пасажири не відчують змін в графіку руху.

«Об’єктивно пасажир фактично не відчує зміни графіка. Бо це 30 секунд чи одна хвилина… А для нас, як для підприємства, якщо ми хоча б на один поїзд скорочуємо, це вже обсяг коштів, який ми економимо. Бо 1,5 чи 2 хв різниця не відчувається, пасажир їх не відчує», — пояснила Макогон.

Як повідомляла "ДС", раніше стало відомо, що "Київський метрополітен" перегляне графік руху поїздів через зниження пасажиропотоку.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua