• USD 28.4
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Києві почали підключати житлові будинки до опалення

У Києві розпочали підключення будівель до тепла. Сьогодні до кінця доби планують підключити близько 9% житлового фонду

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні "Київтеплоенерго", передає "ДС".

У прес-службі нагадали, що міська влада ухвалила рішення про старт опалювального сезону з 23 жовтня, враховуючи прогноз на наступний тиждень. Згідно з даними синоптиків, середньодобова температура триматиметься на рівні нижче 8 градусів.

У прес-службі зазначили, що заклади соціальної сфери мали можливість підключатися до опалення за індивідуальними заявками їхнього керівництва з 1 жовтня. "Станом на ранок 23 жовтня тепло вже отримують 84% (383) шкіл, 95,9% (513) дитячих садків, а також 50,5% (165) лікувальних закладів", — наголошується в повідомленні.

Як зазначили в "Київтеплоенерго", у Києві функціонує одна з найбільших централізованих систем теплопостачання в Європі: три теплоелектроцентралі, майже 200 котелень та понад 2,7 тисяч кілометрів теплових мереж. Відповідно до технологічних норм, розгортання такої системи займає близько семи днів.

Нагадаємо, тарифи на тепло КП "Київтеплоенерго" для категорії "населення" у цьому опалювальному сезоні підвищуватися не будуть, попри збільшення тарифу на виробництва тепла. Київська міська рада прийняла рішення про збільшення розміру статутного капіталу "Київтеплоенерго" на 2 мільярди гривень. Таким чином, кошти на компенсацію тарифів візьмуть з бюджету міста.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua