• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У Києві щеплювати у центрі масової COVID-вакцинації вирішили в порядку "живої черги"

У Києві на вихідних, 5-6 червня, продовжать вакцинувати від коронавірусу зареєстрованих у "Дії" киян у Міжнародному виставковому центрі, але за зміненими правилами — хто буде без запрошення, щепитися зможе у порядку "живої черги"

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає "ДС" з посиланням на сайт КМДА.

За його словами, таке рішення було прийняте "для мінімізації черг".

"Зважаючи на досвід попередніх вихідних, охочих щепитися від COVID-19 серед зареєстрованих у мобільному додатку "Дія" виявилося більше, ніж тих, хто надав попередню згоду під час запрошень… Із близько 7 тисяч киян підтвердили бажання вакцинуватися лише 560 осіб. З одного боку така активність киян тішить відповідальним ставленням до імунопрофілактики. Та з іншого – хочеться максимально скоротити час очікування у чергах", – сказав Поворозник.

Тому, за його словами, для оптимізації процесу вакцинації у виставковому центрі прийнято рішення про розмежування потоків киян, які прийдуть на щеплення.

"Перший – для тих, кому зателефонували та запросили на конкретний час. Другий – для тих, хто також записаний у "Дії", але такого запрошення поки не отримав. Такі громадяни можуть або дочекатися виклику, або вакцинуватися у порядку "живої черги", – пояснив заступник голови КМДА.

Запрошені повинні будуть показати смс-повідомлення з датою, часом та номером вакцинальної бригади. У випадку запізнення у запрошених залишається можливість вакцинуватися у порядку "живої черги".

Нагадаємо, у Києві центр відкрився на базі Міжнародного виставкового центру, у Львові — стадіону "Арена Львів", в Одесі — стадіону Одеської юридичної академії.

Як писала "ДС", у Києві в Центрі вакцинації проти COVID-19 у вихідні було вакциновано 3467 осіб.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua