• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Києві стартувала COVID-вакцинація (ФОТО)

У Києві у четвер, 25 лютого, розпочалася вакцинація проти COVID-19 вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield). В першу чергу щеплення отримують медичні працівники мобільних бригад з імунізації та Олександрівської лікарні

Вакцинація проти COVID-19 у Києві
Вакцинація проти COVID-19 у Києві
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу адміністрації.

За її словами, напередодні місто отримало 42 600 доз вакцини.

"У Києві розпочато вакцинацію медичних працівників. Учора в місто надійшло 42 600 доз вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield). Ми розпочали вакцинування з медиків мобільних бригад з імунізації та Олександрівської лікарні, на базі якої минулого року було проліковано близько 7 тисяч пацієнтів із підтвердженим діагнозом COVID-19", – сказала вона.

За словами Гінзбург, одним із перших вакцинованих став завідувач відділення реанімації та інтенсивної терапії для інфекційних хворих Олександрівської клінічної лікарні Олексій Куценко. Станом на 11:30 було провакциновано 30 медиків, усі почуваються добре.

Також директорка Департаменту нагадала, що у столиці для вакцинації сформовано 15 мобільних бригад з імунізації. Медики мобільних бригад пройшли та продовжуватимуть проходити відповідне навчання на національному рівні з імунізації від COVID-19 вакцинами від Pfizer/BioNTech та AstraZeneca. Підготовлено 120 тимчасових пунктів вакцинації в закладах охорони здоров’я та інтернатах. Також підготовлено 120 додаткових стаціонарних пунктів вакцинації від COVID-19 на базі ЦПМСД міста. Додаткові пункти знадобилися, щоб не заважати процесу планової обов’язкової вакцинації за календарем у наявних 138 кабінетах щеплень.

Як повідомляла "ДС", 23 лютого в Україну прибула перша партія з 500 тисяч вакцин. 24 лютого її направили в регіони і того ж дня стартував процес вакцинації. Першим в Україні вакцину від COVID-19 отримав реаніматолог з Черкаської області.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua