• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

У Києві створять центр сучасного мистецтва Івана Марчука

Президент Володимир Зеленський підтримав ініціативу творчої спільноти про відкриття у Києві музейно-культурного центру сучасного мистецтва з роботами відомого художника Івана Марчука

Реклама на dsnews.ua

Відповідний указ №232 / 2021 "Про створення музейно-культурного центру сучасного мистецтва Івана Марчука", підписаний 11 червня, опублікований на офіційному сайті глави держави, передає "ДС".

Згідно з документом, Кабінет міністрів разом з представниками творчої громадськості повинен розробити в місячний термін концепцію музейно-культурного центру і план заходів з його створення. Крім того, уряд має забезпечити проведення промо-кампанії про цей центр.

Також уряд має передбачити в 2021-2022 роках кошти на реконструкцію будівель для створення музейно-культурного Центру та може розглянути питання про залучення коштів благодійників.

Державному управлінню справами доручено забезпечити проведення реконструкції будівель, в яких буде розташований музейно-культурний центр, і передати їх в сферу управління Міністерства культури і інформаційної політики.

Іван Марчук — сучасний український художник, відомий далеко за межами України. Є лауреатом Національної премії України ім. Шевченка, а також членом наукової ради Міжнародної академії сучасного мистецтва в Римі. У 2007 році потрапив до рейтингу 100 геніїв сучасності, складений британською газетою The Daily Telegraph.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua