• USD 27
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

У Києві відбувся дипломатичний сніданок Business Woman Club та міжнародного жіночого клубу МЗС

Посли Куби та Хорватії, а також представниці МЗС України взяли участь у дипломатичному сніданку, який організував Business Woman Club

Членкині Business Woman Club
Членкині Business Woman Club
Реклама на dsnews.ua

Захід відбувся у Києві 22 червня, інформує "ДС" із посиланням на журнал "BusinessWoman".

"Метою зустрічі стало обговорення майбутньої співпраці між Business Woman Club і Дипломатичним клубом при Міністерстві закордонних справ України", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що учасниці зібрання обговорили подальші плани, окреслили власне бачення співробітництва та поділилися своїм досвідом.

Business Woman Club
Business Woman Club

У зустрічі взяли участь багато членкинь Business Woman Club, зокрема президентка клубу Ганна Крисюк, Надзвичайний та Повноважний Посол Куби в Україні Натача Діас Агілера, Надзвичайний та Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич, генеральна директорка ТОВ "Тін Імпекс" Аліна Скоморохова, засновниця ТОВ "Брусвяна" Ліліана Дмитрієва та інші.

Дипломатичний клуб МЗС України представляли перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, заступниця директора Департаменту консульської служби Світлана Криса, керівниця патронатної служби міністра закордонних справ України Ольга Аксьонова та інші.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua