• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

30 історій змін. У Києві відкриється фотовиставка, присвячена річниці незалежності України

15 вересня о 17:00 у Києві на пішохідному мосту між Володимирською гіркою та Аркою дружби народів відбудеться урочисте відкриття фотовиставки "Незалежність – це я. Незалежність – це ми. 30 історій змін до річниці відновлення незалежності"

Реклама на dsnews.ua

30 світлин відомих українських фотографів, серед яких Олександр Хоменко, Павло Пашко, Сергій Нужненко та інші, покажуть сучасний погляд на громадські ініціативи і їх внесок у розвиток незалежності України.

У фотовиставці будуть представлені громадські ініціативи, які підтримують міжнародні організації Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Європейський Союз, Програма ООН з відновлення та розбудови миру.

Загалом будуть представлені 30 громадських ініціатив, як символ 30-річчя незалежності України. Їхній відбір здійснювався за принципом охоплення всієї географії країни та різних сфер діяльності (екологія, освіта, підтримка людей з інвалідністю, ветеранів, емігрантів, опіка і допомога дітям, сфера культури та спорту, правова допомога тощо).

Серед ініціатив, зокрема:

  • ГО "БратуБрат", місія якого сприяти взаємодопомозі ветеранів, які зазнали важких поранень та захворювань під час бойових дій на Сході країни.
  • Let’s do it – соціально-екологічна ініціатива, яка є ініціатором наймасштабнішої щорічної всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою разом", низки екологічних фестивалів та подій з метою поширення культури сортування сміття та вторинного використання твердих побутових відходів.
  • ГО "Команда порятунку тварин Києва", яка обʼєднує промислових альпіністів, спелеологів та дигерів, які 24/7 готові проникнути навіть у стіну, щоби дістати хвостатого з місця, звідки йому не врятуватися самостійно.
  • Ukraїner – команда, яка заглиблюється в етнографію й показує нам нас самих: чим живемо, як творимо, де відпочиваємо. Розвиває внутрішній туризм і презентує Україну світові.

"Наскрізна тема фотовиставки люди, їх взаємодія та синергія, яка дозволяє досягати мети. Це змінотворці, волонтери, благодійники, активісти та інші небайдужі, які щодня своєю працею змінюють країну на краще", – розповів організатор виставки, виконавчий директор ІСАР Єднання Володимир Шейгус.

Захід відбувається у партнерстві з Київською міською державною адміністрацією у межах урочистої церемонії нагородження переможців відбору успішних практик реалізації громадських ініціатив у вирішенні питань місцевого значення "ТОП-100".

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua