• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

У Києві з'явиться кладовище для тварин

Реклама на dsnews.ua

Київська міська рада затвердила міську цільову програму, що передбачає контроль за утриманням домашніх тварин, будівництво кладовища для домашніх тварин і регулювання чисельності бездомних тварин гуманними методами на 2020-2022 роки

Про це йдеться в повідомленні Київради, передає "ДС".

Відповідне рішення підтримали 103 депутати Київради.

В цілому потреба в коштах на реалізацію заходів програми на 2020-2022 роки становить 185,7 млн гривень, з яких кошти бюджету столиці — 183,7 млн гривень.

Зокрема, програма передбачає будівництво нового Центру захисту тварин.

Перший етап робіт уже розпочато, планується створити універсальний заклад, що включає ветеринарну клініку з найсучаснішим обладнанням і притулок для кішок і собак.

Також передбачено будівництво першого муніципального кладовища для домашніх тварин, що, на думку депутатів, буде сприяти дотриманню встановлених санітарно-епідеміологічних вимог в місті.

Програма передбачає продовження стерилізації бездомних кішок і собак, підтримку опікунства над безпритульними тваринами та створення публічного простору для власників тварин — належну інфраструктуру для вигулу і тренувань собак, встановлення комплексів для збирання за твариною "Собача вбиральня".

    Реклама на dsnews.ua