• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

У Києві змінили графік роботи транспорту через фестиваль Atlas Weekend

Робота громадського транспорту на низці маршрутів в ніч з 6 на 7 липня і в ніч з 9 на 10 липня буде продовжена на 1 годуни в зв'язку з проведенням музичного фестивалю Atlas Weekend

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Київської міської державної адміністрації, передає "ДС".

Так, в ніч з 6 на 7 липня і в ніч з 9 на 10 липня роботу метрополітену та наземного пасажирського транспорту продовжено на одну годину. Перевезення пасажирів наземним громадським транспортом буде організовано після проходження останніх пар поїздів.

На період проведення заходу, в разі необхідності і в залежності від пасажиропотоку, можливе обмеження (закриття) на вхід для пасажирів станції метро «Виставковий центр».

Також на весь період проведення фестивалю — 6, 7, 8 і 9 липня — на 1 годину продовжено роботу тролейбусів №№ 11, 12, 43, 45 і автобусів № 56.

Як повідомляла "ДС", громадські організації закликали організаторів музичного фестивалю Atlas Weekend відмовитися від участі в заході співака Валерія Меладзе, який виступав на приватних концертах для сім'ї та соратників самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua