• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У кого більше. Українці "хизуються" платіжками-рекордсменами (ФОТО, ВІДЕО)

В українському сегменті мережі зʼявився новий тренд — публікація платіжок-рекордсменів за комунальні послуги

Платіжка за комунальні послуги
Платіжка за комунальні послуги
Реклама на dsnews.ua

Таким чином громадяни "хизуються" тим, "чиї метри дорожчі", пише "ДС".

Так, наприклад, киянка Ольга опублікувала платіжку на суму 22 тисячі грн. За словами жінки, настільки значну суму їй нарахували за 85 квадратних метрів в новобудові, повідомив PavlovskyNews.

Киянка заявила, що піде розбиратися і дізнаватися, "хто так сильно перепив на святах, що надіслав їй ці цифри".

Також канал опублікував відео, на якій інша жінка демонструє квитанцію від "Київтеплоенерго" за опалення на суму понад 12 тис. грн за 99 кв. м.

"Ну це ж прекрасно! Я нікуди не годжуся зі своїми 3 тисячами за плюсову температуру в грудні. А я ще лаю "Київтеплоенерго" за свою платіжку", — прокоментувала Ірина Якимович.

Як писала "ДС", на позачерговому засіданні 18 січня Кабінет міністрів ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр.

Нагадаємо, з 1 січня в Україні зросли тарифи на газ та його транспортування, а також було скасовано пільгову вартість на 100 кВт електроенергії на місяць для приватних споживачів. У зв’язку зі зростанням цін на компослуги проходять низка протестів у різних регіонах, зокрема, на Харківщині, Полтавщині, Миколаївщині, Буковині, Прикарпатті, Закарпатті, Сумщині, Чернігівщині, Житомирщині. Акції супроводжуються перекриттям автодоріг.

    Реклама на dsnews.ua