• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У колонії "ДНР" вбили трьох засуджених українців: серед них — чемпіон України з дзюдо

В Кіровській виправній колонії №33 на териротії "ДНР" вбили трьох засуджених громадян України. Один з них — чемпіон України, дзюдоїст із Запоріжжя Євген Сотников, раніше засуджений за вбивство 18-річного хлопця

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила радник глави української делегації в Тристоронній контактній групі Гайде Різаєва, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

За її словами, також відоме прізвище ще одного вбитого засудженого громадянина України, а про третього — нічого невідомо. 

"Так, згідно з достовірною інформацією, в одній з колоній так званої ДНР 6 серпня були вбиті троє громадян України. Всі вони були засудженими ще до початку війни і відбували покарання на непідконтрольній території. За що вбили — з точністю сказати неможливо. Навіть якщо це був бунт всередині колонії і зʼясування особистих стосунків між засудженими, то йому мали запобігти", — сказала Різаєва. 

Вона уточнила, что прізвище другого вбитого — Давидов Олександр. 

"До мене звернулися його рідні, які проживають на території України, з проханням посприяти у видачі тіла на нашу територію. А слід третього вбитого загубився десь у реанімації Донецька. Відомо, що його відвезли в реанімацію, там він через кілька годин помер… але, інформацію про нього ретельно приховують…", — уточнила радник.

При цьому вона наголосила, що вбивства громадян України, які відбувають покарання, збройними формуваннями "ЛДНР" є протизаконними. При цьому немає можливості сьогодні ні контролювати, ні своєчасно реагувати на події, які відбуваються на окупованій території.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua