• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Краматорську член ТВК від "Слуги народу" відправив в нокаут представника "Голосу" (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Під час засідання територіальної виборчої комісії (ТВК) у Краматорську між двома її членами сталася бійка, внаслідок чого один з них втратив свідомість

Причиною конфлікту стало те, що комісія не змогла затвердити порядок денний, інформує "ДС" із посиланням на видання Kramatorks Post.

"Понад годину члени ТВК сперечалися на підвищених тонах. Слідом глава ТВК Роман Байрак (партія "Слуга народу") оголосив про закриття засідання. У цей час інший член ТВК В’ячеслав Бєляєв (партія "Голос") встав у дверях і заявив, що нікого не випустить із зали засідань, поки не приведуть до присяги нових членів комісії. У підсумку Байрак плечем вибив Бєляєва з дверного проходу", — йдеться у повідомленні.

Внаслідок падіння потерпілий вдарився головою об стіну і втратив свідомість. Коли ж він прийшов до тями, то від виклику швидкої та поліції відмовився.

Пізніше стало відомо, що Бєляєв ініціював проведення повторного засідання під керівництвом заступника голови ТВК Тетяни Іванової. Він також зазначив, що кворум є — разом з двома новими членами присутні 10 членів комісії. Таким чином, засідання комісії відбулося без голови ТВК Романа Байрака і ще семи членів.

За результатами виборів, до міської ради Краматорська проходять шість партій. Другий тур виборів мера Краматорська відбудеться 15 листопада. У ньому візьмуть участь самовисуванець Олександр Гончаренко та нинішній мер Краматорська Андрій Панков.

    Реклама на dsnews.ua