• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

В окупованому Криму різко зросла захворюваність на COVID-19

У Криму очікується четверта хвиля захворюваності на коронавірусну інфекцію

Коронавірус
Коронавірус / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила окупаційна "влада" півострова, інформує "ДС" із посиланням на місцеві ЗМІ.

"Звичайно, четверта хвиля буде. Ми, без сумніву, повинні бути готові до росту захворюваності. Є певні ризики, які повʼязані з тим, що вона може нашаруватися на підйом захворюваності на грип та сезонними респіраторними вірусними інфекціями. Хочу сказати, що цей сезон дуже відрізняється від усіх попередніх тим, що із червня ми перевищуємо епідеміологічні пороги за сезонними респіраторними вірусними інфекціями в кілька разів. І це не дуже хороший прогноз", — заявила представниця так званого "кримського управління" Росспоживнагляду Наталія Пеньковська.

За її словами, кількість хворих залежатиме від того, наскільки кримчани будуть дотримуватися захисних заходів і проходити вакцинацію.

"Безсумнівно, ми повинні бути готові до четвертої хвилі. І від того, наскільки комплекс заходів, які вживаються сьогодні у Криму і Севастополі, буде підтриманий, як населення буде, передусім, імунізуватися і дотримуватися всіх необхідних сьогодні вимог (особиста гігієна, масковий режим, соціальна дистанція), залежить те, наскільки високий буде цей пік і наскільки тривалою буде ця четверта хвиля", — додала Пеньковська.

Як писала "ДС", у Києві та 21 області перевищено рівень захворюваності на COVID-19, динаміку рівня госпіталізацій перевищено у 10 регіонах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua