• USD 28.4
  • EUR 33.6
  • GBP 37
Спецпроєкти

У Кривому Розі госпіталізували 9 шахтарів-протестувальників

Реклама на dsnews.ua

У дев’ятьох шахтарів-учасників акції протесту в Кривому Розі, погіршився стан здоров’я, їх підняли на поверхню й госпіталізували

Про це Радіо Свобода повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, передає "ДС".

За його даними, на 16-й день підземного протесту в забої залишається 170 гірників чотирьох шахт.

Як повідомив журналістам голова міської організації Незалежної профспілки гірників Юрій Самойлов, наразі розпочався новий раунд переговорів із адміністрацією підприємства: учасників акції протесту на них представляють восьмеро гірників – по двоє від кожної з чотирьох шахт.

Він також повідомив, що через протест поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 293 Кримінального кодексу України (групове порушення громадського порядку), активні учасники акції отримали повістки на допит до правоохоронних органів у якості свідків.

«Я теж отримав таку повістку – як свідок. Але спілкуватись з ними не збираюсь: поки вони спілкуються з моїми адвокатами», – сказав Юрій Самойлов.

У Криворізькому міському відділенні поліції не підтвердили інформацію про відкриття справи щодо гірників.

Нагадаємо, 3 вересня шахтарі у Кривому Розі почали акцію протесту, відмовляючись підніматись на поверню.

Серед вимог – підвищення мінімальної зарплати на підприємстві до рівня 1 тисячі євро, діалог з адміністрацією за участі профспілок, відмова від переслідувань тих, хто брав участь в акції протесту.

    Реклама на dsnews.ua