• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

У Кривому Розі - кількатисячний мітинг шахтарів із шинами, до людей вийшов "Юзик" (ВИДЕО)

Реклама на dsnews.ua

У Кривому Розі біля будівлі адміністрації Криворізького залізорудного комбінату зібрався кількатисячний мітинг на підтримку шахтарів, що страйкують під землею на 4 шахтах підприємства

Відео з мітингу розмістив у Facebook голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець, передає "ДС".

До мітингарів вийшов народний депутат від "Слуги народу" Юрій Корявченков ("Юзик").

Люди розлючені й не розуміють, чому переговори тривають вже третю добу, а результату нема. Дехто приніс під адміністрацію автомобільні шини. Водночас перший поверх адміністрації приїхали охороняти люди у формі.

"Тривають перемовини, люди з шахт приїхали сюди, я не учасник сторони перемовин", — сказав Корявченков.

За словами Волинця, він зателефонував уповноваженій ВР з прав людини Людмилі Денисовій з пропозицією вжити з її боку усіх заходів, аби перемовини між шахтарями й адміністрацією велися конструктивно.

"Там тривають перемовини. Складно все. Туди делегували саме таких, в яких емоції накипіли. Ми маємо вислухати кожного. Мені навіть соромно слухати те, що в такій великій компанії робітники розказують, що інструмент, шланги вони купують зі своєї зарплати. Ми це зараз слухаємо. З повним терпінням це відбувається", — пояснив протестувальникам Волинець.

Він також повідомив, що прибув в.о керівника Національної служби примирення при президенті і зараз він модерує перемовини.

    Реклама на dsnews.ua