• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Львівській ОДА спробували пояснити причину спалаху COVID-19 у регіоні

Реклама на dsnews.ua

Суттєве зростання випадків зараження коронавірусом у Львівській області повʼязане із недотриманням карантинних норм, особливо під час масових святкувань та відпочинку

Про це на брифінгу заявив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, інформує "ДС".

"Важко навіть слово підібрати, як обізвати ситуацію, яка мала місце на цих вихідних: на озерах, на річках, в закладах громадського харчування. Сьогодні ми проводили селекторну нараду стосовно порушень карантинних заходів, де акцентували місцевим керівникам на недопустимості проводити весілля, ювілеї на понад 100 осіб, а то й до 300. Заклад як мінімум має бути оштрафований за таке", — сказав Собко, слова я кого цитує Укрінформ.

На його переконання, правоохоронці мають ретельніше пильнувати за дотриманням вимог карантину та штрафувати заклади, в яких збирається понад 100 осіб. "Поліція – це єдиний орган в Україні, який здійснює контроль за дотриманням карантинних обмежень. Не влада, не лікарі, не журналісти, а саме поліція. Вона має право штрафувати, накладати адмінпротоколи, давати зауваження і здійснювати контроль", — заявив заступник голови ОДА.

Станом на ранок 11 серпня Львівська область є абсолютним лідером за загальною кількістю випадків зараження коронавірусом — 11 142 випадки. За час пандемії там померло 309 осіб, кількість активних хворих сягає 36 230.

    Реклама на dsnews.ua