• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У Львові громадянин Іспанії три місяці нелегально прожив у торговому центрі

У Львові працівники міграційної служби області та міграційної поліції виявили громадянина Іспанії, який три місяці проживав на території одного з торгових центрів

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Зазначається, що ще в червні 2021 року Закарпатським ДМС було прийнято рішення про примусове повернення чоловіка в країну приналежності, адже останній прибув в Україну поза пунктом пропуску. Чоловік не виконав зобов'язання про повернення і приїхав до Львова.

За його словами, перше, що кинулося йому в очі — це великий торговий центр, де він і вирішив ночувати. Спочатку спальним місцем чоловіка був підземний паркінг, а пізніше він перемістився всередину приміщення.

Щодо іспанця склали протокол про порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні й транзитного проїзду через територію країни (ст. 203 Кодексу про адміністративні правопорушення України). Його помістили в Волинський пункт тимчасового утримання іноземців для ідентифікації та повернення в країну походження.

Як повідомляла "ДС", польські прикордонники в неділю, 19 вересня, виявили в прикордонній смузі з Білоруссю тіла трьох людей, імовірно, мігрантів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua