• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Львові не будуть посилювати карантин: готелі та фітнесцентри продовжать роботу

Реклама на dsnews.ua

Львів, який опинився у "помаранчевій зоні" карантину, не буде припиняти роботу закладів фізичної культури, спорту і готелів

Сьогодні, 4 серпня, міська комісія з питань ТЕБ та НС адаптувала рішення державної комісії з питань ТЕБ та НС і постанову Кабміну про впровадження у Львові "помаранчевої" зони карантину, передає "ДС" з посиланням на Еспресо.

Робота більшості установ в місті не змінюється, за умови дотримання протиепідемічних вимог, використання масок, дезінфекторів, дистанції..

Крім того, додатково перевірять роботу ринків, супермаркетів, ТРЦ, спорту установ та закладів громадського харчування на дотримання карантинних вимог.

Мер Андрій Садовий зазначив , що "додатково адаптувати місто з правилами помаранчевої зони необхідності немає, тому що ми живемо в цьому режимі останні 6 місяців".

Разом з тим городян закликають перебувати в приміщеннях в масках, використовувати антисептики і дотримуватися дистанції.

Нагадаємо, міська рада Тернополя, який опинився в "червоній зоні" карантину, відмовляється зупинити громадський транспорт і закрити закладу.

Як писала "ДС", міська влада Тернополя заявила про незгоду з зарахуванням міста до "червоної зони" карантину, яка передбачає жорсткі обмеження.

Нагадаємо, з понеділка, 3 серпня, в Україні почали діяти нові правила адаптивного карантину: міста і райони розділені на чотири зони в залежності від епідеміологічної ситуації.

    Реклама на dsnews.ua