• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Львові помер пацієнт, якому вперше в Україні пересадили підшлункову залозу

Реклама на dsnews.ua

У львівській міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги помер чоловік, якому на початку серпня пересадили підшлункову залозу

Сумну звістку повідомили на сторінці лікарні у Facebook, інформує "ДС".

У медзакладі зазначили, що тривалий час стан чоловіка був стабільним, але потім різко погіршився, судини затромбувалися, тож ані операція, ані подальша реанімація не мали ефекту.

"На жаль, Андрій, наш пацієнт із пересадженою підшлунковою залозою, помер… Це величезна втрата не лише для його рідних, а і для усього нашого колективу та тих, хто вболівав і переживав за чоловіка. Усі ці дні наші лікарі буквально жили з ним у реанімації. Цілодобовий супровід, медикаменти, контроль іноземних колег: ми робили все від нас залежне, аби Андрій відновився після операції", — повідомили у лікарні.

Лікарі наголосили, що трансплантація підшлункової залози – це одна із найскладніших операцій з пересадження органів.

"Світова статистика говорить про те, що кожен третій пацієнт після такої операції не виживає, у той час як два інші отримують шанс жити повноцінно. Ми щиро хотіли, аби цей шанс був й у Андрія", — додали у медзакладі.

Про першу в Україні успішну операцію з пересадки підшлункової залози стало відомо 7 серпня. Це була вже третя складна операція з трансплантації органів, яку зробили в Україні останнім часом.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоровʼя Максим Степанов закликав українців не робити операції з пересадки органів за кордоном.

    Реклама на dsnews.ua