• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

У Маріуполі пройдуть масштабні антитерористичні заходи, мешканців просять залишатися вдома

Реклама на dsnews.ua

10 та 11 вересня в Маріуполі відбудуться превентивні заходи з протидії терористичним і диверсійним загрозам, мешканців міста просять не виходити з домівок без нагальної потреби

Про це сьогодні повідомив пресцентр штабу операції Обʼєднаних сил, інформує "ДС".

"Командування операції Об’єднаних сил закликає мешканців міста не покидати без нагальної потреби своїх домівок, дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухонебезпечними речовинами тощо. У разі необхідності пересування в інші райони міста, для уникнення непорозумінь, потрібно обов’язково мати при собі документи, що посвідчують особу (паспорт, посвідчення водія, довідка про навчання та інше)", — йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що усі дії відбуваються в рамках чинного законодавства України та санкціоновані командувачем Об’єднаних сил генерал-лейтенантом Володимиром Кравченком.

Також у пресцентрі нагадали, що відповідно до п.8 постанови КМУ від 18.02.2016 №92 ухвалено рішення про встановлення рівня терористичної загрози "ЧЕРВОНИЙ" у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим.

    Реклама на dsnews.ua