• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Миколаєві тубдиспансер перепрофільовують для лікування хворих на COVID-19

Реклама на dsnews.ua

У Миколаєві для хворих на коронавірусну інфекцію перепрофільовують будівлю протитуберкульозного диспансеру, де є змога розгорнути 100 ліжок для пацієнтів з легкою формою COVID-19

Про це на онлайн-брифінгу 20 жовтня сказав заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі, передає "ДС" з посиланням Укрінформу.

«На сьогодні ми плануємо розгорнути 100 ліжок у протитуберкульозному диспансері, але в цілому проєктна потужність цього закладу складає 250 місць. Це окреме чотириповерхове приміщення, воно віддалене від пацієнтів, які лікуються від туберкульозу. Отож люди з різними захворюваннями не будуть перетинатися. Зараз тривають підготовчі роботи із забезпечення цього приміщення киснем», — сказав Трайтлі.

За його словами, це робиться через те, що саме у місті Миколаєві найбільша кількість хворих на коронавірус, і в трьох виділених для їх лікування медзакладах вже бракує місць. Зокрема, йдеться про міські лікарні №1,3 та 5.

Що ж до обласного Центру лікування інфекційних хвороб (колишня інфекційна лікарня), який також знаходиться в Миколаєві, то він наразі надає перевагу лікуванню важких хворих в основному з районів.

Нагадаємо, станом на ранок 20 жовтня в Україні зафіксовано 5469 нових випадків зараження коронавірусом, загальна кількість випадків інфікування зросла до 309 107.

    Реклама на dsnews.ua