• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Моршині вирішили провести "вакцинальний експеримент"

16 квітня у Моршині Львівської області запускають пілотний проєкт Міністерства охорони здоров’я України — більшість мешканців міста хочуть вакцинувати проти COVID-19

Моршин отримає 2 400 доз вакцини CoronaVac
Моршин отримає 2 400 доз вакцини CoronaVac
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Львівської обладміністрації, передає "ДС".  

Моршинська міська рада звернулася до уряду з пропозицією запустити пілотний проєкт з проведення позапланової колективної вакцинації від COVID-19 мешканців і працівників санаторно-курортних закладів.

"Працівники Моршинської міської ради та Моршинської міської лікарні проаналізували демографічні показники, стан захворюваності на COVID-19 та обсяги уже проведеної вакцинації і визначили, що масове вакцинування дасть можливість створити 70% імунного прошарку", — розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

У Моршині мешкає 4 239 людей. Планується щепити більшість з них — очікується, що це допоможе створити максимально безпечні умови для громадян, які приїжджають для відновлення здоров’я.

"За вказівкою МОЗ в обласних державних адміністраціях активно напрацьовується алгоритм дій і програми постковідної реабілітації пацієнтів. Моршин є найбільшим курортним містом в нашій області, яке має можливості для організації відпочинку та реабілітації великої кількості людей", — зазначив Чемерис.

За словами заступника директора Львівського обласного лабораторного центру Олега Когута, у першій партії вакцини CoronaVac, що надійшла на Львівщину, 2 400 доз із 11 240 виділили для Моршина.

У департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА додали, що реалізація проєкту також дозволить проаналізувати ефективність вакцинації населення від імунокерованих інфекцій в окремо взятому населеному пункті.

Як писала "ДС", станом на ранок 16 квітня проти COVID-19 вакциновано 432 817 українців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua